01/10/2013 tarihinde Tekirdağ’da Coşkun OCAK (Makine Mühendisi) ve Ömer KARATAŞTAN (Uzman Tesisatçı) tarafından kurularak kısa sürede lider konuma ulaşmıştır.Mükemmel iş ve sektör sonuçlarının elde edilmesi amacı ile kurulan firmamız sektörde tek ve lider konuma ulaşmayı hedeflemektedir.Müşteri memnuniyetini üst seviyede,Çalışanlarımızın istihdamını en iyi şekilde ve sektörde yenilikçi anlayışımızı en üst düzeyde tutmak amacı ile tedarikçilerimiz ile bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz ve en iyi hizmeti sunacağız.

Vizyonumuz
Mekanik Tesisat denilince Trakya’da aranan firma haline gelip,Nerede olursa olsun Doğalgazın geldiği her bölgede,her yönüyle uzmanlaşmış bir firma olmaktır.

Misyonumuz
Mekanik Tesisat, Havalandırma, VRF ve Doğalgaz sektörünün ve bu sektörde paralel iş kollarını gelişimine, kapsamlı,yenlikçi çözümler getirmek, müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak;Piyasa lideri yüksek teknolojiye sahip ürünlerle hizmet sunmaktır.

Hedeflerimiz
Sektörde, Trakya’da lider konuma gelerek, geliştirerek devam ettirmek, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak kaliteyi hizmetle birleştirerek sorunsuz iş yapmak.

Yönetim Politikası

  • Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek,
  • Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak,
  • Biz bilinci ile çalışmak,
  • Varolan ile yetinmeyip sürekli gelişmek.
  • Sistem yaklaşımı ile çözüm üretmek,
  • Çevre etkilerimizi kaynağında azaltmak,
  • Çalışma ortamlarımızı tüm paydaşlarımız için daha güvenli hale getirmektir

Kalite Politikası

Mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için, tüm iş süreçlerinin tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesidir.

Bunu gerçekleştirmek üzere;

Müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız, Çalışanlarımızı tatmin edeceğiz ve bireysel gelişimlerine olanak sağlayacağız, Ortakların beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşacağız, Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz. Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.