10 Adımda
ROTA Mühendislik Projelendirme Hizmeti:

Architects with Blueprints

 1. Keşif Hizmeti

  Isıtma / doğalgaz ürünlerinden hangisinin sizin için en doğru seçim olduğunu öğrenmek isterseniz keşif yaptırabilirsiniz. Keşfe gelen uzmanlarımız evinize en uygun ürünün, gerekli tesisatın ve uygun yerin belirlenmesi konusunda evinizin büyüklüğüne ve diğer özelliklerine bakarak size özel çözümler sunacaklardır.

 2. Projelendirme

  Sizin için özel olarak hazırlanan doğalgaz projesi, yetkili kurum tarafından onaylanmış sertifikalı uzman kadromuz tarafından çizilir.

 3. Kapasite planlama, ürün belirleme

  Uzman kadromuzla gerçekleştirilen keşif hizmetinin ardından, sizin için en uygun ürün belirlenir.

 4. Tasarım

  Evinizde doğalgaz dönüşüm projesi kapsamında yapılacak tüm değişimler ve tesisat tasarımları projelendirilerek yetkili kuruma sunulur.

 5. Proje Onayı

  İhtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirilen proje, yetkili kurum tarafından onaylanır.

 6. Uzman nakliye ve montaj hizmeti

  Seçiminizi yapıp, ısıtma/doğalgaz tesisatınızı uygulatmaya karar verdikten sonra, ürününüzün nakliyesi en kısa sürede yapılacak, gaz idaresince belirlenen koşullara ve ürünün ait olduğu firmanın teknik şartnamelerine uygun biçimde özenle monte edilecektir. Montaj süresi, uygulama yapılan evin durumuna göre 3 ila 15 gün arasında değişmektedir.

 7. Doğalgazın açılması

  Gaz açılış tarihi yetkili kurum tarafından belirlenerek gaz yetkili kurum tarafından kullanıma açılır.

 8. Kombinin devreye alınması

  Gazın açılışından sonra ürün yetkili servis tarafından devreye alınır.

 9. Teslimat

  ROTA Mühendislik Hizmet Formu ve Garanti Belgesi imzalanarak, ilgili kurumun evrakları ile birlikte müşteriye teslim edilir.

 10. 2 yıl ROTA Mühendislik Garantisi

  Tüm ısıtma / doğalgaz tesisatı uygulamalarımız, 2 yıl ROTA Mühendislik işçilik ve Montaj garantisi altındadır. Seçtiğiniz ürüne göre, cihaz garantisi 2 ya da 3 yıl olarak değişmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir